-26%

Тримач підставка на стіл для телефона та планшета TESLYAR поворотний на 360° алюмінієвий
399 ₴
297 ₴
- В наявності
- Код: CSS-004
+380 (63) 287-48-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний тримач для планшета/телефона з обертанням на 360°: Твій ідеальний супутник для цифрового комфорту!
Представляємо надійну підставку під планшет з алюмінію, яка стане незамінним аксесуаром для твого планшета або смартфона. Завдяки продуманому дизайну і невеликій вазі, вона легко поміститься в сумку або рюкзак, не обтяжуючи твій багаж.
Ключові переваги настільного алюмінієвого тримача під телефон та планшет:
- Багато варіантів налаштування: Змінюй кут нахилу та поворот підставки для планшета, щоб максимально комфортно дивитися відео, читати або спілкуватися у відеочатах.
- Надійний алюмінієвий сплав: На відміну від багатьох пластикових тримачів для планшета, наша підставка важить 190 г, що гарантує стійкість навіть для великих планшетів.
- Універсальність: Використовуй як підставку під iPad, будь-який інший планшет або як настільну підставку для телефона.
- Ідеально для подорожей: Компактний розмір і надійна конструкція роблять цей тримач для планшета ідеальним супутником у дорозі.
Увага! Аксесуари зображені на фото до комплекту не входять.
Не пропусти можливість купити підставку для телефону, і насолоджуватися комфортом у будь-якій ситуації!
{SHORTS-PKoY9Z-KEFU}Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Автомобільне кріплення | Ні |
| Тримач/підставка для | Телефону |
| Кріплення | Настільне |
| Тип тримача | Універсальний |
| Для пристроїв | Huawei, Lenovo, Xiaomi, HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu, HP, GoClever, Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony |
| Конструкція | Монолітна |
| Під розмір пристрою | 9 дюйм |
| Країна виробник | Китай |
| Кут обертання | 120 град. |
| Кут повороту | 360 град. |
| Довжина захоплення | 0 мм |
| Ширина захвату | 61 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| USB-порт | Ні |
| Гравіювання | Ні |
| Виробник | Без бренду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
| Вага в пакуванні, кг | 0,225 |
| Габарити в пакуванні, см | 3,5х7,6х11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴







