
Відкривчка-брелок Молот Тора для пляшок пива та інших напоїв з мішечком TESLYAR нержавіюча сталь
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: CAG-001
+380 (63) 287-48-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Відкривачка |
| Матеріал робочої частини | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | TESLYAR |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити в пакуванні, см | 8,5х6,8х3,2 |
| Вага в пакуванні, кг | 0,06 кг |
| Матеріал ручки | неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴





